QA Tester [Romania]

Smart Santé Conseil sprijină structurile în proiectele lor de transformare strategică, organizațională sau de reglementare. Experții și consultanții noștri strategici lucrează împreună la fiecare dintre proiectele noastre pentru a răspunde cât mai eficient la problemele de teren. Grupul Smart Conseil are sediul în mai multe orașe franceze, cum ar fi Marsilia, Nisa, Lyon, Paris și Montpellier.

Descrierea postului:

  • Pregătirea și executarea integrării software-ului și hardware și non-regresie a specificațiilor
  • Verificarea conformității rezultatelor încercării.
  • Forța de propunere privind crearea / modificarea blocnotesurilor de testare.
  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor testelor.
  • Citiți și respectați specificațiile

Competențe tehnice:

  • Java, Javascript
  • API REST
  • TCP/IP, DHCP, NTP
  • SQL

- Profil:

  • Inginer
  • 1 an de experiență
  • Ai o minte analitică
  • Vorbiți fluent franceza sau engleza
  • Dispus sa lucrati în Franța

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Salariu: 10.000,00RON - 22.000,00RON pe lună

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال